KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 15475085
nr 1547 5085
Eke Bjerén
(1943-1999), Sverige
Collage, Signerad, daterad -64, pannå, yttermått inklusive ram: 70x31 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:15:03
Eke Bjerén
Läs mer om Eke Bjerén